Hakkımızda | Elya Store

Hakkımızda

Hikayemiz

Bebeğime hamile olduğumu öğrendiğimde onun için almak istediğim ürünleri bulamayışımla başladı.

Misyonumuz

İşinde usta bir ekip ile yapılan saha araştırmamız ve ürün yelpazesi çalışması sonucunda Ocak 2018 de mağazamız Denizli'de hizmete açıldı.

Bebeklerimiz kadar özel olan rengarenk, sağlıklı, doğal mobilya ve tekstil gruplarının bulunduğu mağazamızda, amacımız; tamamen yerli ve milli imkanlar ile üretim yapıp istihdama katkı sağlayarak hem kaliteli hemde en uygun fiyatı sunmaktayız.

Özellikle Türkiye'de ki kadın girişimcilerimizin kendi ürettikleri ürünler ve oluşturdukları markalara destek vererek onlarında bu konuda ilerlemesine yardımcı, konseptimize uyan ürünleri ise portföyümüze alarak tanıtımlarına yardımcı olmaktayız.

Vizyonumuz

Hikayemize, mağazamızda sunduğumuz hizmete ek olarak 'online' hizmet vererek Türkiye'de ulaşmadığımız anne ve bebeğin kalmamasıdır. Bu yolda en önemli misyonumuz ise en kaliteli ve sağlıklı malzemeden ustalarımızın el emeği göz nuru ürünlerini siz değerli ailelere en güvenilir ve uygun fiyat garantisi ile buluşturmak. Bu yolda siz değerli ailelerimiz olarak bizi seçtiğiniz müddetçe hizmette hız kesmeden ve sorunsuz bir şekilde işimize devam edeceğiz.